KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13207063
nr 1320 7063
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad HS, 67x25 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 20 april 2020
kl 19:42:09
100 kr
150 kr
250 kr
400 kr